Nikdo nerozumí všemu. Proto je třeba spoléhat na specialisty na jednotlivé oblasti. Profesionály, kteří neberou svoji práci jako zaměstnání, ale jako životní styl, protože dělají věci, které je baví.

Nás baví svět investic!

Analyzujeme investiční příležitosti, vybíráme z nich ty, které mají svůj příběh, jasné informace, pozadí a stojí za nimi lidé, kterým se dá věřit. Tyto pak nabízíme vám, našim klientům.

Víme, jak na to

Abychom mohli úspěšně investovat, musíme rozumět třem oblastem:

Každému jednotlivému klientovi
Celkové ekonomické situaci a kapitálovým trhům
Jednotlivým investičním produktům

Opíráme se o analytická data

Při navrhování řešení vycházíme z analýz od široké škály finančních institucí a zdrojů, ze kterých vybíráme to podstatné a vytváříme si vlastní názor.

Porovnávame investice online

Neustále zkoumáme jednotlivé investiční produkty a jsme v denním kontaktu s jejich tvůrci. Vzhledem k jejich velké šíři jsme si na základě našich zkušeností vytvořili postup analýzy investičních příležitostí i jedinečné nástroje a modely, jak vybrat ty zajímavé. Příkladem je náš porovnávač. Základem je vždy myšlenka představovat klientům jen takové produkty, které bychom si koupili sami.

Jste středobodem naší práce

V centru našeho zájmu je klient. Je jedno, zda chce jen představit zajímavé investiční příležitosti, nebo chce pomoci s utříbením myšlenek, pohovořit o svých investičních cílech a nechat si od nás poradit ohledně vhodného portfolia. K tomu jsme vyvinuli náš vlastní modelovací a reportovací systém, kde názorně klientovi ukážeme nejenom návrh portfolia, ale i jeho další parametry jako je očekávaný výnos nebo riziko. Následně průběžně vyhodnocujeme, jak se portfolio vyvíjí v čase.

Vsázíme na odbornou péči

Samozřejmostí je i vedení veškeré administrativy týkající se smluv, klientských obchodů, záznamů z jednání, atd. Přičemž se vždy snažíme držet myšlenky – někdy to nejde úplně jednoduše, ale vždy se to snažíme dělat co nejjednodušší.

Vaše cesta k finanční nezávislosti může získat skutečnou podobu. Pomůžeme vám.